A- A A+

Drodzy Mieszkańcy,

uprzejmie informujemy, że w wyniku aktów dewastacji jakie miały miejsce na terenie placu zabaw przy ul. Lipowej dokonano jego tymczasowego wyłączenia z użytkowania ze względów bezpieczeństwa. Pomimo systematycznego dokonywania napraw urządzeń zabawowych są one w ciągłym zainteresowaniu osób dopuszczający się aktów wandalizmu.

Zwracamy się z prośbą do Państwa o działanie w sytuacjach jakie mają miejsce na publicznych placach zabaw. W tym celu można łatwo i szybko skorzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa za pośrednictwem której można przekazywać informacje o określonych zagrożeniach występujących w okolicy. Sygnały naniesione przez mieszkańców naszego regionu policjanci sprawdzają i weryfikują.

Dlatego zachęcamy do wchodzenia i „klikania” w Mapę celem eliminowania w przyszłości podobnych incydentów:

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

Drugim miejscem wyłączonym do odwołania z użytkowania jest Skatepark usytuowany przy Dworcu PKP. Powodem jego zamknięcia jest konieczność miejscowej naprawy ubytków w rampach, które powstały częściowo w wyniku użytkowania obiektu, jak również w ramach zniszczeń dokonywanych przez osoby trzecie. Do czasu naprawy powierzchni ramp zwracamy uwagę, aby dzieci i młodzież                       nie korzystały z obiektu, bowiem grozi to możliwością nieszczęśliwego wypadku.

O szczegółach ponownego otwarcia obiektów, będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Plac zabaw przy ul. Lipowej

1.jpg

2.jpg

 

 

Skatepark przy dworcu PKP

 

3.jpg

 

4.jpg

 

          

Informujemy, że serwis piechowice.pl uzywa plików cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gmina miejska Piechowice przetwarza Państwa dane osobowe w sposób zgodny z prawem (legalny) - na podstawie i w granicach powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Więcej informacji dotyczących ochrony danych osobowych znajduje sie w zakładce RODO.