Advertisement
Narodowe Czytanie "Trylogii" Henryka Sienkiewicza PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
29.08.2014.
Image
Zmieniony ( 29.08.2014. )
 
Znajdź swój styl-warsztaty wizażu w POK PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
28.08.2014.
Image
 
Podczas 8-godzinnego kursu, prowadzonego w formie warsztatów, każda uczestniczka nauczy się samodzielnie wykonywać odpowiedni dla swojej urody makijaż dzienny  i okolicznościowy, dobierać odpowiednie kolory do swojej karnacji. Z naszym instruktorem każda z pań odnajdzie swój styl, właściwy dla osobowości i urody.
Warsztaty poprowadzi wykwalifikowana instruktorka pani Agata Wielocha, która współpracowała jako charakteryzatorka z Teatrem Muzycznym „ROMA” w Warszawie,
a w chwili obecnej pracuje w Operze Wrocławskiej.
Zapisy na warsztaty prowadzone będą od 1-22 września br. w punkcie IT Piechowickiego Ośrodka Kultury, Piechowice ul.Żymierskiego 53. Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod nr.tel.757617201, e-mailowo na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   lub osobiście.
Organizator pokrywa 50% kosztów warsztatów, natomiast każda z uczestniczek poniesie koszty w wysokości 40-50 zł (w zależności od ilości zgłoszeń). Warsztaty odbędą się  w dniach 06.10 i 13.10 br. przy liczbie zainteresowanych 8-10 osób. Ilość miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy.
 
Zmieniony ( 28.08.2014. )
 
... Chcieliśmy w Piechowicach pozostać do końca naszego życia PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
27.08.2014.
ImageTak napisali  Państwo Johanna i Eckart Schilbock dokonując 25 sierpnia br. pamiątkowego wpisu w kronice Miasta Piechowice. „Z ciężkim sercem żegnamy się z tym pięknym krajem- Polską oraz jej sympatycznymi i uprzejmymi ludźmi” wpisano dalej. My również z ciężkim sercem żegnaliśmy się z Honorowymi Obywatelami Piechowic, którzy ze względów zdrowotnych wyjeżdżają do Niemiec. W miniony poniedziałek, na krótkim, kameralnym spotkaniu w mieszkaniu Państwa Schilbock, pożegnali tych wyjątkowych ludzi p. Witold Rudolf- Burmistrz Miasta Piechowice oraz p. Anna Kalisz- Dyrektor Piechowickiego Ośrodka Kultury. Oprócz podziękowań za wieloletni wysiłek włożony w edukację mieszkańców naszego miasta  i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia p. Johanna i p. Eckart otrzymali jeszcze nietuzinkowe pamiątki. Były to bukiet z karkonoskich lasów i łąk oraz fotoksiążka, które będą im zawsze przypominały o Piechowicach i ukochanych przez nich Karkonoszach. Ten pamiątkowy album oprócz wielu fotografii związanych z pobytem p. Schilbock w Piechowicach opatrzony został również poniższym wpisem:
Zmieniony ( 27.08.2014. )
Czytaj
 
Podsumowanie Wakacji z POK PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
01.08.2014.

ImageZakończenie WAKACJI Z POK okazało się równie ciekawe jak pierwsze zajęcia. Podobnie było z frekwencją. Jak na początku lipca, tak i na zakończenie zajęć grupa liczyła około 30 dzieci. Cieszyć może fakt, że zajęcia przygotowane przez pracowników POK oraz tematyka zajęć sprawiają radość dzieciom i chętnie powracają one do nas z wjazdów wakacyjnych. W ostatnim dniu Wakacji z POK na scenie sali widowiskowej wystąpili artyści z ART STUDIO Kraków z  przedstawieniem „Jaś i drzewo fasolowe”.

 

Zmieniony ( 04.08.2014. )
Czytaj
 
KONKURS GRAFICZNY PDF Drukuj Email
Redaktor: POK   
29.07.2014.

 Szczegóły, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresami: www.dolnyslask.info.pl ; www.jeleniagora.pl ;  www.starostwo.jgora.pl

Image 

 

 

Zmieniony ( 01.08.2014. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 499

design by www.treephoto.pl