Mikołajki w Piechowicach
Redaktor: Administrator   
11.12.2014.

 
II Sesja Rady Miasta
Redaktor: Administrator   
10.12.2014.

 Sesja Inauguracyjna drugiej kadencji Burmistrza Miasta Piechowic odbyła się 9 grudnia 2014 roku. Burmistrz Witold Rudolf odebrał z rąk Przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej Pani Elżbiety Piątkiewicz-Pałka zaświadczenie o wyborze na stanowisko oraz złożył przed radą ślubowanie. Przybyli licznie znakomici goście złożyli gratulacje, podziękowania a także życzenia owocnej służby. Pan Burmistrz wygłosił przemówienie, w którym podziękował za mądry wybór mieszkańcom, zaprosił radnych do współpracy, nakreślił plan działania w rozpoczynającej się kadencji. Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizowaniu zamierzonych zadań.

galeria z uroczystości »

 
Mikołajki 2014
Redaktor: Administrator   
09.12.2014.

 Worki pełne prezentów, wspaniała zabawa, smaczne pierniki i prawdziwy Mikołaj – to wszystko czekało na uczestników imprezy Mikołajkowej w dniach 8 i 9 grudnia 2014 r. w Piechowickim Ośrodku Kultury. Dzieci były zachwycone, z zaciekawieniem oglądały występ teatralny Gimnazjalistów pt. „Dwie Dorotki”, pięknie śpiewały także piosenki świąteczne.    Ksiądz Proboszcz Ryszard Soroka opowiedział o Świętym Mikołaju i przypomniał zwyczaje bożonarodzeniowe.
Każdy milusiński został obdarowany prezentem wręczonym osobiście z rąk Mikołaja, któremu pomagały elfy.  W ciągu dwóch dni obdarowanych paczkami zostało około 450 dzieci, w wieku od 0 do 9 lat. Paczki były obfite w smakołyki i drobną zabawkę. To wszystko było możliwe dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu w organizację imprezy, ludzi dobrej woli oraz instytucji publicznych i prywatnych.
Podziękowania za pomoc w realizacji Mikołajek Miejskich 2014 i lista sponsorów zamieszczone zostaną w grudniowym wydaniu Informatora Piechowickiego.

galeria zdjęć »

Zmieniony ( 11.12.2014. )
Czytaj
 
Zaproszenie na inauguracyjną sesję Rady Miasta
Redaktor: Administrator   
08.12.2014.

ImageInformujemy o Inauguracyjnej sesji Rady Miasta Piechowice, która odbędzie się 9 grudnia 2014 roku o godz. 15.00 w sali widowiskowej Piechowickiego Ośrodka Kultury, przy ulicy Żymierskiego 53. Zgodnie z porządkiem obrad Burmistrz Miasta Piechowice Pan Witold Rudolf odbierze zaświadczenie o wyborze na Burmistrza Miasta oraz złoży uroczyste ślubowanie. Powierzony urząd sprawować będzie w latach 2014-2018. Zapraszamy na ceremonię.

 

 
Huta Julia- Świąteczne Warsztaty
Redaktor: Administrator   
08.12.2014.

 
Inauguracyjna sesja Rady Miasta Piechowice
Redaktor: Administrator   
05.12.2014.

 Atmosferę, która panowała podczas obrad I sesji Rady Miasta Piechowice można określić, jako niezwykle uroczystą. Wyczuwalne było także lekkie zdenerwowanie. Uzasadnione. Dla większości radnych było to nowe doświadczenie. Wszystkim zależało na sprawnym przebiegu obrad i doprowadzeniu do wyboru Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Piechowice. Najważniejszym momentem, umożliwiającym objęcie mandatu przez nowo wybranych radnych była ceremonia ślubowania. Sesję w pierwszej części poprowadził Radny Senior – Pan Józef Nadolny.
W wyborach na Przewodniczącego Rady Miasta bezwzględną większość głosów otrzymał Pan Paweł Zackiewicz. Funkcję wiceprzewodniczącego po drugim głosowaniu objął Pan Józef Nadolny. Radni podjęli dwie pierwsze uchwały w VII kadencji Rady Miasta. Już po zamknięciu obrad sesji znalazł się czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia foto galerii.

galeria z sesji Rady Miasta »

 

 
I PO WYBORACH.....
Redaktor: Administrator   
05.12.2014.

 27 listopada 2014 roku piętnastu wyjątkowych obywateli naszego miasta odebrało z rąk Przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej Pani Elżbiety Piątkiewicz-Pałki zaświadczenia stwierdzające wybór na Radnego/Radną Miasta Piechowice w wyborach, które odbyły się 16 listopada 2014 roku. Gratulujemy wygranej i życzymy wytrwałości oraz satysfakcji z pracy w samorządzie.

galeria zdjęć »

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1844
Odśnieżanie dróg
Miasto w obiektywie
IMG_3338.jpg

design by www.treephoto.pl